7. Klubová výstava plemene Biewer Yorkshire a la Pom Pon

 

ORIGINAL BIEWER CLUB z.s zve všechny přátele a milovníky plemene Biewer na již tradiční klubovou výstavu.

Ani tentokrát nebude chybět raut pro účastníky výstavy, krásné sponzorské dary, přátelská atmosféra a mnoho dalšího. Těšíme se na vás

Váš team ORIGINAL BIEWER CLUBU z.s.

 

7. Klubová výstava Biewer Yorkshire a la Pom Pon

Rozhodčí: Monika Kupicová (CZ)

Datum konání: neděle 12. srpna 2018

Zahájení výstavy: 11:°°

Místo konání: Holešovice 16, 538 63 Chroustovice

 

 

 


Partneři výstavy:

 BEAUTY BOWS - Originální ozdoby pro psy a jejich paničky.  Výstavní doplňky a ozdoby pro dlouhosrstá plemena.  Hand made výrobky, tvorba na zakázku.

 

Plechové dozy různých tvarů a potisků, plastové svačinové dozy s potiskem plemen psů.

 

 

Farmina Pet Foods - Krmivo pro Vašeho psa

 

Originální ručně šité pelíšky a jiná povalovátka pro Vaše miláčky – Helena Daňková - Ma Vie Royale

 

Bamunos - Coursing, fleeceová přetahovadla, tvorba reklamních letáčků – Hana Dvořáková – www.bamunos.weebly.com

 

 

 

 

 

 

 

Pamlskový ráj - Nejen pamlsky pro Vaše miláčky.

 

http://www.zdravotni-potreby-technika.cz

 Imperial Miracles CHS - www.imperialmiracles.com

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 


 

Monika Kupicová

Rozhodčí 7. klubové výstavy OBC

Paní Monika se věnuje chovu maltézáčků již 22 let a přestože se nepovažuje za velkou chovatelku, patří mezi nejúspěšnější vystavovatele tohoto plemene, jehož srst se velmi podobá té biewří.
Svého prvního maltézáčka (Greny Javrkos) si pořídíla v roce 1996. Druhého, který se nesmazatelně zapsal do výstavních dějin o rok později. Paper Man Mary Evan (Péťa) se stal historicky nejúspěšnějším maltézáčkem, Šampion neuvěřitelných 32 států světa, Šampion Šampionů ČR, 220 x BOB a spoustu dalších hodnotných titulů. Dalším velmi úspěšným pejskem byl White Field Richelieu Rio, importovaný z USA, držitel mnoha ocenění včetně šampionátů 22 zemí světa, Šampion Šampionů Slovenska a Polska, BIS3, 330 x BOB, Top pes roku - Absolutní vítěz 2010, 2011 ČR, reprezentant ČR 2010, 2011 na Eukanuba World Chalenge v USA, kde jako jediný český zástupce v historii získal u americké rozhodčí titul BOB na výstavě šampionů. Dále následovala fenečka z Brazílie Little Crystal Tairah – Šampionka 21 zemí světa, Evropská vítězka, Šampionka Šampionů BIS3 SK, Evropská veteránka 2016, Světová veteránka 2017 aj.

V současné době sbírají významná výstavní ocenění odchovanci Moniky a její CHS Monwhite Star -Maybe Mystery Mondak a jeho sestřička My Dream of Beauty, kteří jsou ve svých třech letech Junior Šampioni 8 států Evropy, Šampioni 9 států Evropy, Interšampioni, Grand Šampioni. Mondak má k dnešnímu dni více jak 120 x BOB, je TOP psem roku ČR 2017, Šampionem Šampionů Polska BIS3 2016 a společně se svou sestřičkou Klubovým vítězem ČR 2016, 2017, 2018 obou českých klubů, plus plno dalších ocenění a jejich výstavní kariéra zdaleka nekončí.

Věříme, že objektivní hodnocení paní Moniky bude přínosem jak pro vystavovatele, tak i pro plemeno Biewer. Moc si vážíme, že naši nabídku přijala a těšíme se na viděnou.

 Monika Kupicová - rozhodčí 7. Klubové výstavy OBC

 

  

 

Vytisknout E-mail