Semináře


V roce 2015 jsme uskutečnily 3 semináře a to:

  • Grooming Show s Veronikou Drahníkovou 7. 11. 2015
  • Jak to vídí rozhodčí 25. 4. 2015
  • Grooming Biewer Show 28. 3. 2015

Moc nás těší, že Vás semináře baví a líbí se Vám. Je to nejen čas k tomu se něco dozvědět, ale i se setkat a popovídat si.

I letos budeme dál pokračovat a to 19. března Seminářem Grooming Biewer Show s Lindou a Pavlou.


Grooming Show s Veronikou Drahníkovou 7. 11. 2015

7. listopadu se uskutečnil rozsáhlý seminář a zároveň i kurz o kompletní výstavní úpravě, včetně česání TOP-KNOT, balíčkování, celoroční péči o srst, poradenství ve výběru kosmetiky na konkrétní typ srsti a mnoho dalšího, který vedla profesionálka ve svém oboru Veronika Drahníková (Bystrianská).

Každý absolvent obdržel certifikát o účasti na tomto kurzu.


Jak to vídí rozhodčí 25. 4. 2015

25. dubna se uskutečnil seminář, Jak to vidí rozhodčí.

Seminář o vystavování, chování a předvedení biewera ve výstavním kruhu, který vedla Mgr. Dagmar Šírová – rozhodčí ORIGINAL BIEWER CLUBU.
Účastníci se dozvěděli, podle čeho rozhodčí psa posuzuje a co očekává od psího šampiona. Velkým tématem byl Standard plemene Biewer Yorkshire a la Pom Pon. A výstava na nečisto zakončila příjemně strávený den.


Grooming Biewer Show 28. 3. 2015

28. března jsme se sešli na prvním semináři a to na téma Grooming Biewer Show – tedy seminář o výstavním česání, balíčkování a úpravě srsti.

Prvního semináře se statečně ujala Linda Derežić – majitelka psího salonu Galibar a úspěšná chovatelka, vystavovatelka a hlavní poradkyně chovu ORIGINAL BIEWER CLUBU.
Všem přítomným poradila vhodnou kosmetiku pro konkrétní typ srsti, ukázala jak balíčkovat, česat výstavní Top-Knot a mnoho dalších fíglů z výstavní i každodenní praxe. Otázky a odpovědi se protáhli do pozdních odpoledních hodin.


 

 

 

 

Vytisknout E-mail